Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

Cylinder i zacisk

Quality.Innovation.szybka dostawa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

Certyfikaty
dobra jakość Pneumatyczny zacisk obrotowy na sprzedaż
dobra jakość Pneumatyczny zacisk obrotowy na sprzedaż
Opinie klientów
Niesamowite jak zawsze, z przyjemnością. Świetne źródło świetnych produktów. (Randall Bowman z USA BBQ Association)

—— Randall Bowman

Długo zajmowałem się Jiazheng. Moi klienci są bardzo zadowoleni ze swoich produktów. Dobrzy ludzie. 100%

—— John Hall

Firma rozważa obsługę posprzedażną, I starają się jak najlepiej, aby spełnić wymagania klientów. Będziemy długotrwałą współpracą.

—— Tony Watchtel

Im Online Czat teraz

Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

1 2 3 4 5
Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD
Budynek firmy Biuro General Manager facotry pokój konferencyjny salon wystawowy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki :

Bad Request (Invalid Hostname)

Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%
Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD jest stowarzyszona z Tajwan Jiayan Hydraulic Technology Developing Co., LTD. który specjalizuje się w produkcji cylindrów hydraulicznych od ponad dwudziestu lat. W celu zbadania rynku kontynentalnego Chin w celu zaspokojenia potrzeb klientów dzięki usługom premium, Tajwan Jiayan założyła swoją firmę oddziałową Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD w Dongguan City, aby zaangażować się w badania, produkcję i sprzedaż zacisków hydraulicznych pneumatycznych zaciski i przełączalne zaciski.

Opierając się na bogatym doświadczeniu Taiwan Jiayan Hydraulic Technology w zakresie wytwarzania produktów hydraulicznych i doskonałego zespołu badawczego, Dongguan Jiazheng angażuje się w produkcję i badania zacisków hydraulicznych i pneumatycznych z wysokiego punktu startowego i uzyskuje wiele kluczowych patentów na klamry wahliwe. Jiazheng zbudował cały zestaw naukowy, kompletny i ścisły system zarządzania w zakresie pozyskiwania surowców, kontroli procesu produkcji i obsługi posprzedażnej. Wszystkie kluczowe części są importowane z zagranicznych firm, aby zagwarantować najwyższą wydajność produktów. Przed zjechaniem z linii produkcyjnych każdy produkt musi zostać przetestowany na zaawansowanym urządzeniu testowym z wystarczającą długością testu, zgodnie ze ścisłymi normami i procesami, aby zagwarantować doskonałą jakość.

Duch przedsiębiorczości Dongguan Jiazheng to szczerość, odpowiedzialność, entuzjazm i praktyczność. Założeniem firmy jest to, że innowacja jest naszym priorytetem, a jakość to życie. Zapewniamy różnorodne usługi i produkty klientom z profesjonalną i dogłębną technologią.

Produkty naszej firmy są szeroko stosowane w branżach takich jak produkcja pojazdów, samolotów, motocykli i form i zdobyły dobrą reputację wśród klientów w kraju i za granicą. Produkty zostały sprzedane do USA, Niemiec, Indii, Rosji i Azji Południowo-Wschodniej. Oprócz standardowych zacisków, Jiazheng może dostosować zoptymalizowane produkty zgodnie z wymaganiami klientów

Misja firmy: Twórz wartości dla klientów w sposób ciągły

Enterprise Spirit : Szczerość, odpowiedzialność, entuzjazm i ptragmatyzm

Szczegóły kontaktu
Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Marco Lee

Tel: 86--13145842235

Faks: 86-769-85596190

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)